Home
Imprezy

Imprezy

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pumpkin Day

Rok Szkolny 2015/ 2016- w tym roku obchodziliśmy PUMPKIN DAY. Uczniowie klasy 5 przygotowali przedstawienie pt. SPOOKY MONSTER RESTAURANT na które zaprosili swoich Rodziców oraz młodszych kolegów. Dzieci same wymyśliły dekoracje a mama  Agaty i Marty upiekła wspaniałe babeczki. Jest to już kolejne przedstawienie grupy uczniów z klasy 5 i można powiedzieć , że powstała mała grupa teatralna , która z wielką ochotą i talentem przygotowuje interesujące scenki teatralne. Jest to również forma nauki języka w sposób bardziej naturalny, poszerzający bardzo zasób słownictwa a przede wszystkim wykorzystanie języka w różnego rodzaju sytuacjach .

Lekcje Świąteczne

Odbyły się również lekcje Bożonarodzeniowe na których przy akompaniamencie gitary dzieci śpiewały świąteczne piosenki oraz kolędy. Uczestniczyły również w różnych konkursach i quizach.

Dzień Patryka oraz Dzień Wiosny

Staramy się wprowadzać na zajęciach elementy wiedzy o krajach anglojęzycznych i tradycją stał się Dzień Patryka, który będziemy obchodzić 17 marca. Parę dni potem wszystkie grupy dzieci do klasy 6 wezmą udział w konkursie na wiosenną koszulkę – SPRING T-SHIRT- świętujac w ten sposób Dzień Wiosny.

Scenki Wakacyjne

Dzieci przygotowały scenki wakacyjne ‚At the airport’, ‚Bye School’, ‚Why to learn languages’. Pożegnały szkołę na okres wakacji śpiewając piosenki w JĘZYKU NIEMIECKIM i ANGIELSKIM.

Zakończenie roku 2011/2012

Dzieci przygotowały scenkę wakacyjną w oparciu o przygody Harrego Pottera pod kierunkiem pana Krzysia. W spotkaniu wzięli udział rodzice i wszyscy uczestnicy kursów.

Zdjęcia w Galerii.

Spotkanie świąteczne 2011

Jak co roku odbyło się spotkanie świąteczne dla najmłodszych. Dzieci pracowały w 4 grupach wykonując różne zadania i zbierając znaczki reniferów. Następnie odbyło się krótkie przedstawienie w którym uczestniczyli Rodzice. Spotkanie zakończyło się wspólnym śpiewaniem kolęd przy akompaniamencie Agaty na gitarze.

Półkolonie z Angielskim Czerwiec 2011 – Temat: Sport-Music-Dance

Już trzeci raz odbyły się półkolonie z angielskim dla dzieci. W tym roku uczestnicy brali udział w wielu sportowych atrakcjach, towarzyszył im śpiew i muzyka.

Cooking around the world! – lipiec 2010

Półkolonie z angielskim dla dzieci już po raz drugi!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~