Warning: Parameter 2 to M_DataMapper::set_custom_wp_query_where() expected to be a reference, value given in /usr/home/yellowschool/domains/yellowschool.usermd.net/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298 Warning: Parameter 2 to M_DataMapper::set_custom_wp_query_groupby() expected to be a reference, value given in /usr/home/yellowschool/domains/yellowschool.usermd.net/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298 Warning: Parameter 2 to M_DataMapper::set_custom_wp_query_fields() expected to be a reference, value given in /usr/home/yellowschool/domains/yellowschool.usermd.net/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298 Warning: Parameter 2 to M_DataMapper::set_custom_wp_query() expected to be a reference, value given in /usr/home/yellowschool/domains/yellowschool.usermd.net/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298 Yellow School of English | Nowy rok szkolny 2017!
Home
Nowy rok szkolny 2017!

Nowy rok szkolny 2017!

Witajcie wszyscy po wakacjach. Szkoła jest już otwarta dla wszystkich chętnych- zapraszamy z planami lekcji aby ustalić nasze zajęcia. Prosimy o potwierdzenie kontynuacji lub o jak najszybsze zapisanie się - są jeszcze miejsca w grupach dla:

 

 

przedszkolaków, dzieci, młodzieży i dorosłych - ANGIELSKI DLA KAŻDEGO!!!.

Otwieramy również nowe grupy niemieckiego- zapiszcie się jak najszybciej!!! CZEKAMY I ZAPRASZAMY!

NOWY ROK SZKOLNY 2017/2018- ZAPISY TRWAJĄ!!! NOWOŚCI: 1. ENGLISH FAN CLUB- spotkania dla dorosłych ( 60 min tylko po angielsku) - łamanie barier językowych - stawiamy na komunikację... Wszystkich zainteresowanych rozmową po angielsku zapraszamy na spotkania (dwa pierwsze są bezpłatne). Miły i życzliwy klimat, spokojna atmosfera pozwoli na zredukowanie stresu i przełamanie bariery językowej. PRZYJDŹ I SPRAWDŹ! 2. PRZEDPOŁUDNIOWE LEKCJE DLA DOROSŁYCH. 3. UCZ SIĘ RAZEM Z DZIECKIEM 4. NOWE GRUPY DLA PRZEDSZKOLAKÓW. 5. PRZYGOTOWANIE DO KLAS DWUJĘZYCZNYCH - nasi uczniowie osiągnęli w dwóch poprzednich latach jedne z najwyższych wyników z testu wstępnego do klas dwujęzycznych.

Leave a Comment

*

*