Warning: Parameter 2 to M_DataMapper::set_custom_wp_query_where() expected to be a reference, value given in /usr/home/yellowschool/domains/yellowschool.usermd.net/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298 Warning: Parameter 2 to M_DataMapper::set_custom_wp_query_groupby() expected to be a reference, value given in /usr/home/yellowschool/domains/yellowschool.usermd.net/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298 Warning: Parameter 2 to M_DataMapper::set_custom_wp_query_fields() expected to be a reference, value given in /usr/home/yellowschool/domains/yellowschool.usermd.net/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298 Warning: Parameter 2 to M_DataMapper::set_custom_wp_query() expected to be a reference, value given in /usr/home/yellowschool/domains/yellowschool.usermd.net/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298 Yellow School of English | Zakończnie roku 2015/2016 – relacja
Home
Zakończnie roku 2015/2016 – relacja

Zakończnie roku 2015/2016 – relacja

W piątek 17 czerwca odbyło się zakończenie roku szkolnego dla dzieci ze szkół podstawowych. W tym roku postanowiłyśmy spotkać się po raz ostatni w tym roku szkolnym z naszymi uczniami i ich rodzicami w dużym namiocie rozstawionym przed szkołą. Pomimo nieudanej pogody frekwencja dopisała i myślę , że wszyscy byli zadowoleni. Poprzez piosenki wykonane przez najmłodszych naszych uczniów, następnie wierszyki uczniów 3 i 4 klasy, aż do krótkiego przedstawienia przygotowanego ( już tradycyjnie) przez dzieci z klasy piątej dotarliśmy do momentu rozdania świadectw i wyróżnień. Wreszcie dzieci mogły poczęstować się słodyczami, owocami i pizzą. Nasze dzieci klasy piątej coraz lepiej i swobodniej radzą sobie posługiwaniem językiem angielskim w różnych sytuacjach a zwłaszcza polubiły krótkie przedstawienia teatralne. Doskonale wczuwają się w swoje role, przygotowują charakteryzacje i grając, jednocześnie, doskonale bawią się. Wielkie brawa dla całego zespołu! Nasi uczniowie uzyskali bardzo wysokie wyniki z testu gimnazjalnego oraz testu szóstoklasisty. Patryk z klasy trzeciej gimnazjum uzyskał najlepszy wynik z testu do klasy pierwszej, dwujęzycznej w kartuskim liceum. Nasze gratulacje Patryk!!! Wszystkim gratulujemy wysokich wyników oraz stopni w szkole i zachęcamy do dalszej nauki języków. A teraz odpoczywajcie , bawcie się dobrze w czasie wakacji i do zobaczenia we wrześniu!!! W czasie wakacji szkoła jest nieczynna. W przypadku zainteresowania nauką w czasie wakacji, proszę o kontakt telefoniczny.

Leave a Comment

*

*