Warning: Parameter 2 to M_DataMapper::set_custom_wp_query_where() expected to be a reference, value given in /usr/home/yellowschool/domains/yellowschool.usermd.net/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298 Warning: Parameter 2 to M_DataMapper::set_custom_wp_query_groupby() expected to be a reference, value given in /usr/home/yellowschool/domains/yellowschool.usermd.net/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298 Warning: Parameter 2 to M_DataMapper::set_custom_wp_query_fields() expected to be a reference, value given in /usr/home/yellowschool/domains/yellowschool.usermd.net/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298 Warning: Parameter 2 to M_DataMapper::set_custom_wp_query() expected to be a reference, value given in /usr/home/yellowschool/domains/yellowschool.usermd.net/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298 Yellow School of English | Zakończenie roku szkolnego 2015/2016
Home
Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

Zaproszenie

Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na ostatnie spotkanie w roku szkolnym 2015/16, które odbędzie się 17 czerwca o godz. 17.30(piątek). Dzieci otrzymają świadectwa oraz wezmą udział w krótkim przedstawieniu przygotowanym przez ich koleżanki i kolegów. Prosimy rodziców o wypełnienie wstępnej deklaracji dotyczącej kontynuacji nauki dziecka w przyszłym roku. Deklaracje dzieci otrzymają na lekcjach angielskiego.
  • Prosimy rodziców o wypełnienie wstępnej deklaracji: dotyczącej kontynuacji nauki dziecka w przyszłym roku. Deklaracje dzieci otrzymają na lekcjach angielskiego.
  • Zapisy w nowym roku szkolnym odbędą się 05.09 – 16.09 w godzinach dyżuru tj. 16.00- 19.00 lub telefonicznie.

Leave a Comment

*

*