Warning: Parameter 2 to M_DataMapper::set_custom_wp_query_where() expected to be a reference, value given in /usr/home/yellowschool/domains/yellowschool.usermd.net/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298 Warning: Parameter 2 to M_DataMapper::set_custom_wp_query_groupby() expected to be a reference, value given in /usr/home/yellowschool/domains/yellowschool.usermd.net/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298 Warning: Parameter 2 to M_DataMapper::set_custom_wp_query_fields() expected to be a reference, value given in /usr/home/yellowschool/domains/yellowschool.usermd.net/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298 Warning: Parameter 2 to M_DataMapper::set_custom_wp_query() expected to be a reference, value given in /usr/home/yellowschool/domains/yellowschool.usermd.net/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298 Warning: Parameter 2 to M_DataMapper::set_custom_wp_query_where() expected to be a reference, value given in /usr/home/yellowschool/domains/yellowschool.usermd.net/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298 Warning: Parameter 2 to M_DataMapper::set_custom_wp_query_groupby() expected to be a reference, value given in /usr/home/yellowschool/domains/yellowschool.usermd.net/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298 Warning: Parameter 2 to M_DataMapper::set_custom_wp_query_fields() expected to be a reference, value given in /usr/home/yellowschool/domains/yellowschool.usermd.net/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298 Warning: Parameter 2 to M_DataMapper::set_custom_wp_query() expected to be a reference, value given in /usr/home/yellowschool/domains/yellowschool.usermd.net/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298 Yellow School of English | ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017- realacja
Home
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017- realacja

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017- realacja

13 czerwca zakończyliśmy kolejny, jedenasty rok nauki w naszej szkole językowej. Tradycyjnie uczniowie klas 5 i 6 przygotowali krótkie, humorystyczne scenki wprowadzające nas w nastrój wakacyjny:

1. Mrs Black , where are you? ( klasa 6) 2. Surprise Party ( klasa 5).

Rodzice i wszyscy pozostali goście zebrani pod namiotem docenili brawami występy wszystkich uczniów zarówno aktorów jak i wykonawców piosenek .

Po rozdaniu świadectw oraz wyróżnień wszyscy z apetytem częstowaliśmy się pyszną pizzą. Gratulujemy naszym uczniom wysokich wyników uzyskanych w naszej szkole i zapraszamy do dalszej nauki języków.

Znamy już wyniki testów gimnazjalnych- wielkie brawa i życzymy dalszych sukcesów!!!

Teraz nadszedł czas, długo oczekiwanych wakacji- do zobaczenia we

wrzesniu!

W czasie wakacji szkoła jest nieczynna. W przypadku zainteresowania nauką w tym okresie proszę o kontakt telefoniczny.

Leave a Comment

*

*